padłeś?
   powstań!

POMOC

« powrót

Loteria

Najczęściej zadawane pytania
 • Ile nagród mogę wygrać w Loterii?
  Jeden uczestnik loterii może wygrać tylko jedną nagrodę w postaci zegarka multisportowego Garmin, jednej opaski interaktywnej Xiaomi i jednych słuchawek JBL. Może jednak wygrać wiele bidonów.
 • Kiedy następuje ogłoszenie zwycięzców?
  Proces weryfikacji zwycięzców trwa kilka dni, co jest zgodne z Regulaminem. Po pozytywnej weryfikacji zwycięzcy będą ogłoszeni na stronie promocji.
 • Czy mogę przekazać nagrodę innej osobie?
  Zwycięzca nie może zrzec się praw do nagrody na rzecz osoby trzeciej. Uczestnik nie może żądać wymiany nagrody na inną lub ekwiwalent pieniężny.
 • Kiedy otrzymam nagrodę?
  Wszystkie nagrody zostaną wydane najpóźniej do dnia 14 sierpnia 2019 roku. Pełną informację o przekazaniu nagrody zwycięzcy otrzymają w korespondencji z organizatorem. Nagrody będą wysyłane przesyłką kurierską na adres podany przez zwycięzcę. Nagrody w postaci bidonów wysyłane są do podany przez uczestnika paczkomatu InPost w ciągu kilku dni od wskazania.
 • Jak długo muszę przechowywać etykietę promocyjną?
  Etykietę należy przechowywać do końca trwania loterii – do 12 września 2019 roku. Tego dnia kończy się Loteria wraz z okresem przeznaczonym na zakończenie postępowań reklamacyjnych.
skontaktuj się z nami